Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Udoskonalona oferta

To duża zaleta dla naszych klientów, że możemy dostarczać nasze gatunki papieru z wielu fabryk. Ulepszona oferta CMR podkreśla zaangażowanie firmy UPM na rzecz naszych klientów i całej branży papieru graficznego - teraz i w przyszłości - podkreśla Atte Lindström.

© UPM Communication Papers

Firma UPM Communication Papers zaprezentowała udoskonaloną ofertę papierów do produkcji czasopism, książek i gazet. W ten sposób firma wychodzi naprzeciw potrzebom klientów oraz zapewnia wyższy poziom usług. Portfolio obejmuje szeroką gamę produktów dla głównych technologii druku, takich jak offset, rotograwiura czy druk cyfrowy. „Druk na wysokiej jakości papierach firmy UPM zapewnia czytelnikom wyjątkowe wrażenia. Nasze matowe papiery powlekane cenione za doskonałe rezultaty druku, żywe obrazy i trwałość. Co więcej, papiery te charakteryzują wysokim stopniem spulchnienia, co zapewnia naszym klientom wiele korzyści” - mówi Atte Lindström, dyrektor ds. obsługi klienta i zarządzania produktem w firmie UPM Communication Papers. Nowa oferta obejmuje trzy serie produktów o jedwabistej powierzchni i wysokiej jasności: UPM Star silk H, UPM Ultra silk H new i UPM Cote silk H oraz dwa produkty o wysokim stopniu pulchności: UPM Star matt 1.2 H i UPM Ultra matt 1.2 H.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty