Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

InPrint Munich 2021

Międzynarodowe targi technologii druku w produkcji przemysłowej InPrint 2021 nawiązują współpracę z ICE Europe i CCE International, dwoma wiodącymi specjalistycznymi wydarzeniami dotyczących nowych technologii w branży przetwórstwa i sektora przemysłu tektury falistej i kartonu. Nowy termin targów InPrint w Monachium został ustalony na 9-11 marca 2021 r. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian.

Sektor technologii druku obecnie znajduję się w fazie ciągłego rozwoju, napędzanego silnymi zmianami w sprzedaży detalicznej i ogromnym postępem technicznym. Ciągle wprowadzane są nowe standardy pod względem szybkości, wydajności, interaktywności i automatyzacji. Dla firm z branży poligraficznej, które obecnie przygotowują kolejne premiery produktów i współpracę branżową, InPrint Monachium jest pierwszym ważnym spotkaniem branżowym w sezonie 2021, mającym na celu wprowadzenie na rynek nowych technologii i ulepszeń produktowych. Przez trzy dni producenci maszyn i urządzeń drukujących będą mieli okazję spotkać się z międzynarodowymi nabywcami i decydentami z sektora produkcji i usług poligraficznych. Nacisk kładziony jest na rosnącą rolę technologii drukowania dla (On-Demand-Production) produkcji na żądanie, produkcji dostosowanej do potrzeb klienta oraz opłacalnego przetwarzania towarów, produktów i opakowań.
Po raz pierwszy InPrint Monachium 2021 odbędzie się równolegle z ICE Europe i CCE International, przy dodatkowym potencjale odwiedzających z sektora opakowań. Według badań targowych większość odwiedzających ICE i CCE pochodzi z branż, które są również ważnymi rozwijającymi się rynkami dla wystawców InPrint, w tym z branży opakowań, przemysłu farmaceutycznego i elektronicznego. Istnieją inne interesujące elementy pokrywające się z CCE w dziedzinie transportu i logistyki, żywności, napojów, mebli i kosmetyków, a także z ICE w dziedzinie tworzyw sztucznych, inżynierii i papieru. „Jednoczesna organizacja trzech uznanych targów, które zajmują się w szczególności technologiami konwersji i drukowania, tworzy naprawdę silną, wieloaspektową platformę wydarzeń z dodatkowymi możliwościami i synergiami, zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających” - wyjaśnia Frazer Chesterman (FM Future), współzałożyciel Wydarzenia InPrint.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty