Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Pierwszy owoc współpracy

Na zdjęciu Stefan Schülling, członek zarządu Epple Druckfarben oraz Andreas Koch, kierownik działu farb drukarskich w firmie Zeller+Gmelin.

© Epple Druckfarben

Niemieccy producenci farb drukarskich - Epple Druckfarben i Zeller+Gmelin - rozpoczęli współpracę na rzecz rozwoju farb UV. Producenci zaprezentowali pierwszy owoc wspólnej pracy, jakim jest gama farb UV LE/LED dla offsetu arkuszowego LED UV, LE-UV oraz H-UV. Firma Epple odpowiada za sprzedaż nowo opracowanej gamy farb i zamierza wprowadzać produkty na rynek światowy pod marką LightStar. Z kolei Zeller+Gmelin odpowiada za ich produkcję. Kolejne serie kolorystyczne są już w fazie planowania i koordynacji.

Obie firmy mają długą historię produktów, doświadczenia rynkowe i rozwojowe, które przez dziesięciolecia umożliwiły im konkurowanie na wymagającym rynku farb drukarskich. Faza przygotowania pierwszych wspólnych projektów pozwoliła pokazać, że producentów farb łączy zarówno wyraźne zrozumienie dla jakości, jak i uzupełniająca się wiedza fachowa. Firma Epple posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i rozwoju farb offsetowych do druku arkuszowego i doskonale zna potrzeby swoich klientów, podczas Zeller+Gmelin jest ekspertem w dziedzinie technologii UV, w tym atramentów i lakierów do druku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty