Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Pierwszy owoc współpracy

Na zdjęciu Stefan Schülling, członek zarządu Epple Druckfarben oraz Andreas Koch, kierownik działu farb drukarskich w firmie Zeller+Gmelin.

© Epple Druckfarben

Niemieccy producenci farb drukarskich - Epple Druckfarben i Zeller+Gmelin - rozpoczęli współpracę na rzecz rozwoju farb UV. Producenci zaprezentowali pierwszy owoc wspólnej pracy, jakim jest gama farb UV LE/LED dla offsetu arkuszowego LED UV, LE-UV oraz H-UV. Firma Epple odpowiada za sprzedaż nowo opracowanej gamy farb i zamierza wprowadzać produkty na rynek światowy pod marką LightStar. Z kolei Zeller+Gmelin odpowiada za ich produkcję. Kolejne serie kolorystyczne są już w fazie planowania i koordynacji.

Obie firmy mają długą historię produktów, doświadczenia rynkowe i rozwojowe, które przez dziesięciolecia umożliwiły im konkurowanie na wymagającym rynku farb drukarskich. Faza przygotowania pierwszych wspólnych projektów pozwoliła pokazać, że producentów farb łączy zarówno wyraźne zrozumienie dla jakości, jak i uzupełniająca się wiedza fachowa. Firma Epple posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i rozwoju farb offsetowych do druku arkuszowego i doskonale zna potrzeby swoich klientów, podczas Zeller+Gmelin jest ekspertem w dziedzinie technologii UV, w tym atramentów i lakierów do druku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty