Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Nowy rok, nowa technologia

 

Najnowszy model w serii 100 - TS100-1600 sprawdzi się w drukarniach poszukujących pierwszej maszyny do cyfrowego druku sublimacyjnego.

© Mimaki

Firma Mimaki Europe, producent atramentowych maszyn drukujących i systemów tnących, wprowadziła na rynek dwie nowe, wysoko wydajne maszyny do druku na tekstyliach - Mimaki TS100-1600 oraz Mimaki Tiger-1800B MkIII. Model TS100-1600 to najnowsze urządzenie firmy Mimaki w „serii 100”. Wysokiej jakości system, sprawdzi się w drukarniach poszukujących pierwszej maszyny do cyfrowego druku sublimacyjnego lub zwiększenia swoich mocy produkcyjnych. Oferuje szerokość drukowania 1600 mm i szybkość do 70 m²/godz. w najszybszym trybie. Ponadto, zastosowanie litrowych pojemników z farbą pomaga obniżyć koszty eksploatacji i umożliwia stabilną, nieprzerwaną pracę dzięki ograniczonej potrzebie uzupełniania farby. Maszyna jest również wyposażona w wiele znanych funkcji, w tym NCU (system kontroli dysz), NRS (system przywracania sprawności dysz) i DAS (Dot Adjustment System), która automatycznie koryguje położenie punktów i podawanie, zmniejszając konieczność interwencji operatora. Drugim rozwiązaniem jest Tiger-1800B MkIII – najnowszy model z gamy szybkich, wydajnych, przemysłowych maszyn drukujących do tekstyliów. Dostępny jako wysokiej jakości system druku bezpośrednio na tkaninie (druk reaktywny lub sublimacja bezpośrednia) albo druk sublimacyjny (termotransferowy), nowy Tiger-1800B MkIII został opracowany z myślą o niezawodności i precyzji druku, i oferuje nowe możliwości programowe, które zwiększają wydajność i skracają czas przestoju. Oprócz tego nowe możliwości modelu Tiger-1800B MkIII obejmują oprogramowanie Mimaki Printer Controller (MPC).

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty