Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mark II Series

Oferta Mutoh Mark II składa się z dwóch 6-kolorowych modeli: rolowej maszyny ValueJet 1638UR Mark II i maszyny hybrydowej ValueJet 1638UH Mark II.

© Atrium

Firma Atrium Centrum Ploterowe wprowadziła do swojego portfolio nowe maszyny drukujące UV LED marki Mutoh - Mark II. Oferta składa się z dwóch 6-kolorowych modeli (CMYK, biały i przezroczysty): rolowej maszyny ValueJet 1638UR Mark II o szerokości 162 cm i maszyny hybrydowej ValueJet 1638UH Mark II, obsługującej zarówno nośniki rolowe, jak i sztywne. Urządzenia przeznaczone są do produkcji grafik wysokiej jakości, takich jak nadruki reklamowe, grafiki podłogowe, okienne i dekoracyjne, oznakowanie, banery, etykiety, próbki opakowań i wiele innych. Dzięki integracji dwóch lamp UV LED i dwóch głowic drukujących „piezo”, maszyny umożliwiają wydruk o rozdzielczości do 1440 x 1440 dpi. Oprócz tego oferują nowe tryby drukowania i funkcje, takie jak algorytm splotu nowej generacji opracowany do cyfrowego druku Intelligent Interweaving UV oraz technologię Mutoh VerteLith Clear Tone i DropMaster. Maszyny oferują trzy konfiguracje pracy: podwójny CMYK, CMYK + lakier lub CMYK + biały + lakier i obsługują szeroką gamę materiałów, w tym na nośniki wrażliwe na temperaturę, a dzięki zastosowaniu białego atramentu mogą drukować ciemne i przezroczyste podłoża. Ponadto urządzenia zostały wyposażone w oprogramowanie VerteLith RIP z zaawansowaną obsługą sześciu kanałów, aby zapewnić zwiększoną wydajność i jakość druku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty