Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Art of Color 2020

 

Spotkanie Art of Color to wyjątkowa okazja, by spotkać ekspertów branży poligraficznej i porozmawiać o wyzwaniach, jakie przed nią stoją.

30 września 2020 roku w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Spotkanie liderów Art of Color, które podejmie temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych branżach przemysłowych.

W spotkaniu udział wezmą liderzy rynku poligraficznego, w tym właściciele największych drukarń w Polsce, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii.

Eksperci z branży zaprezentują uczestnikom wydarzenia panujące trendy i innowacyjne rozwiązania, dając możliwość przeprowadzenia dyskusji i rozmów na temat wyzwań stojących przed branżą poligraficzną. Głównym tematem poruszonym na spotkaniu będzie z pewnością temat pandemii koronawirusa, jej zasięg oraz wpływ na rozwój w branży poligrafii oraz wytwarzania opakowań drukowanych. Uczestnicy będą również rozmawiać na temat gospodarki postpandemicznej i jej relacji z problematyką ochrony środowiska i ocieplenia klimatu z punktu widzenia poligrafów i konwerterów. Zostanie także poruszony temat branży konwertograficznej w zakresie relacji z władzami Unii Europejskiej, rządu Polskiego, samorządu terytorialnego, a także z partnerami biznesowymi i instytucjami naukowo badawczymi oraz konsumentami. Ostatnim tematem będzie rola, jaką odgrywają wspólne inicjatywy organizowane w branży, takie jak raport „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce” Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga, organizacje targów i konferencji oraz prace samorządu terytorialnego. Zakończenie wydarzenia będzie uwieńczone koncertem jazzowym.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: www.artofcolor.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty