Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Art of Color zaprasza

Art of Color Spotkanie liderów odbędzie się w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

30 września 2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się spotkanie liderów branży poligraficznej Art of Color. Jego uczestnikami będą właściciele największych drukarń w Polsce, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii. Eksperci z branży zaprezentują najnowsze trendy i rozwiązania na rynku poligraficznym, a spotkanie podzielone zostanie na cztery główne tematy. Pierwszym z nich będzie zasięg i skutki kryzysu wywołanego przez pandemię oraz jego wpływ na rozwój branży. Drugi obejmie relacje gospodarki postpandemicznej połączonej z problematyką ochrony środowiska. Trzeci temat to zagadnienia związane z potrzebami branży poligraficznej i opakowaniowej w relacji z władzami Unii Europejskiej, Rzeczypospolitej Polskiej, samorządu terytorialnego i wielu innych. Ostatnim poruszonym problemem będzie rola inicjatyw wspólnych, takich jak targi, konferencje czy różnego rodzaju raporty.

Spotkanie będzie zwieńczone koncertem jazzowym. Więcej informacji i szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie: www.artofcolor.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty