Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Art of Color zaprasza

Art of Color Spotkanie liderów odbędzie się w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

30 września 2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się spotkanie liderów branży poligraficznej Art of Color. Jego uczestnikami będą właściciele największych drukarń w Polsce, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii. Eksperci z branży zaprezentują najnowsze trendy i rozwiązania na rynku poligraficznym, a spotkanie podzielone zostanie na cztery główne tematy. Pierwszym z nich będzie zasięg i skutki kryzysu wywołanego przez pandemię oraz jego wpływ na rozwój branży. Drugi obejmie relacje gospodarki postpandemicznej połączonej z problematyką ochrony środowiska. Trzeci temat to zagadnienia związane z potrzebami branży poligraficznej i opakowaniowej w relacji z władzami Unii Europejskiej, Rzeczypospolitej Polskiej, samorządu terytorialnego i wielu innych. Ostatnim poruszonym problemem będzie rola inicjatyw wspólnych, takich jak targi, konferencje czy różnego rodzaju raporty.

Spotkanie będzie zwieńczone koncertem jazzowym. Więcej informacji i szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie: www.artofcolor.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty