Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Tomasz Gajkowski w LFP

W nowym zespole Tomasz Gajkowski będzie odpowiedzialny za obsługę i wparcie klientów.

© LFP Industrial Solutions

Tomasz Gajkowski dołączył do zespołu LFP Industrial Solutions. Będzie on odpowiedzialny za współpracę i budowanie relacji z klientami z obszaru produkcji i druku opakowań oraz wsparcie klientów w rozwoju ich biznesu z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami marki Durst, której firma jest dystrybutorem. Tomasz Gajkowski z sektorem poligrafii i opakowań jest związany od ponad 20 lat. Przed dołączeniem do zespołu LFP pracował w firmie Xerox. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z producentami takimi jak Konica Minolta, Papyrus, Duplo, Océ czy Technifold. „Bardzo się cieszę, że dołączam do teamu LFP Industrial Solutions. Rynek opakowaniowy jest w fazie dynamicznego rozwoju, a nasza oferta idealnie wpisuje się w aktualne trendy rynkowe. Rozwiązania do cyfrowego druku opakowań, etykiet, druku na tkaninach, urządzenia do cięcia to odpowiedź na aktualne potrzeby rynku, gdzie liczy się innowacyjność, krótkie terminy wytwarzania czy optymalizacja kosztów” - podkreśla Tomasz Gajkowski.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty