Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Etykiety DT Linerless. Współpraca UPM Raflatac z Epson

© UPM Raflatac

Linia produktów OptiCut Direct Thermal (DT) Linerless firmy UPM Raflatac została dopuszczona do przetwarzania na kompatybilnej termicznej maszynie drukującej Epson TM-L90II. Umożliwi to globalnemu dostawcy innowacyjnych i zrównoważonych materiałów etykietowych zaoferowanie lepszej wydajności etykiet linerless, między innymi dla marek w segmencie gastronomicznym.

 

Trendy w opakowaniach ewoluowały, a firmy muszą za nimi nadążać i produkować odpowiednią gamę etykiet. Dzięki rozwiązaniom OptiCut oraz przystosowaniu ich do maszyny Epson TM-L90II, UPM Raflatac jest w stanie sprostać silnemu popytowi na materiały typu DT Linerless. Zaletą etykiet OptiCut jest ich ekologiczność, potwierdzona certyfikatem CarbonNeutral, wydanym przez Climate Impact Partners. Z kolei ślad węglowy produktów z tej serii jest certyfikowany przez Carbon Trust. Etykiety OptiCut Direct Thermal Linerless idealnie nadają się dla sektora fast-food oraz żywności i napojów wydawanych na wynos.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty