Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Inwestycja w przyszłość

Feldmuehle oferuje szeroką gamę produktów dla producentów etykiet i opakowań, drukarni oraz właścicieli marek. Od czerwca 2018 roku firma jest częścią spółki zależnej Beteiligungsgesellschaft Kairos Industries. Kontynuuje ona 100-letnią tradycję produkcji papieru w zakładzie w Uetersen.

© Feldmuehle

W ramach długoterminowej strategii rozwoju, pod koniec stycznia firma Feldmuehle, producent wysokiej jakości powlekanych papierów etykietowych i opakowaniowych, podjęła decyzję o dalszych inwestycjach na terenie zakładu w Uetersen, które zostaną podzielone na kilka etapów w latach 2022 i 2023. Działania te dotyczą głównie projektów w zakresie systemów pary i kondensacji, odzysku ciepła i usprawnienia procesów. Środki te pozwolą między innymi na zmniejszenie zużycia energii o kolejne 10%. Inwestycje częścią strategii rozwoju na najbliższe 10 lat, która ma na celu zabezpieczyć teren i zwiększyć działania związane ze zrównoważonym rozwojem.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty