Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Inwestycja w przyszłość

Feldmuehle oferuje szeroką gamę produktów dla producentów etykiet i opakowań, drukarni oraz właścicieli marek. Od czerwca 2018 roku firma jest częścią spółki zależnej Beteiligungsgesellschaft Kairos Industries. Kontynuuje ona 100-letnią tradycję produkcji papieru w zakładzie w Uetersen.

© Feldmuehle

W ramach długoterminowej strategii rozwoju, pod koniec stycznia firma Feldmuehle, producent wysokiej jakości powlekanych papierów etykietowych i opakowaniowych, podjęła decyzję o dalszych inwestycjach na terenie zakładu w Uetersen, które zostaną podzielone na kilka etapów w latach 2022 i 2023. Działania te dotyczą głównie projektów w zakresie systemów pary i kondensacji, odzysku ciepła i usprawnienia procesów. Środki te pozwolą między innymi na zmniejszenie zużycia energii o kolejne 10%. Inwestycje częścią strategii rozwoju na najbliższe 10 lat, która ma na celu zabezpieczyć teren i zwiększyć działania związane ze zrównoważonym rozwojem.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty