Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

UPM Raflatac na Fespa 2023. Marka Intercoat

© UPM Raflatac

UPM Raflatac, globalny dostawca innowacyjnych i zrównoważonych produktów z papieru i folii samoprzylepnych, zaprezentuje swoje rozwiązania na targach Fespa Global Print Expo 2023 w Monachium w Niemczech w dniach 23-26 maja. UPM Raflatac po raz pierwszy weźmie udział w targach pod marką Intercoat by UPM Raflatac, po przejęciu AMC AG i marki Intercoat w 2022 roku.


Na swoim stoisku firma UPM Raflatac zaprezentuje rozwiązania UPM Raflatac Graphics Solutions, takie jak Eco Collection bez PVC, Smart Apply Collection do szybkich i łatwych zastosowań krótkoterminowych, Wonder Tack Collection do powierzchni o niskim stopniu przyczepności, które wymagają specjalnej technologii klejenia oraz zaawansowanej technologii klejenia bezrozpuszczalnikowego. Firma zaprezentuje również holistyczne podejście do zrównoważonego rozwoju. „Z niecierpliwością czekamy na gości z całego świata na naszym stoisku. Tematem targów są „nowe perspektywy”, dlatego chcemy podzielić się nowymi perspektywami naszej firmy w zakresie rozwiązań graficznych, które stały się naszym udziałem po ubiegłorocznym przejęciu. Należą do nich na przykład nasza zaawansowana technologia klejenia bezrozpuszczalnikowego i całościowe podejście do zrównoważonego rozwoju” skomentował Bernard Niemöller, Global Director, Graphics, Intercoat w UPM Raflatac.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty