Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Powrót do AB

Jak podkreśla Anna Dębowska, distribution manager w firmie Xerox Polska, AB będzie dla ogromnym wsparciem w sprzedaży produktów Xerox.

© Xerox Polska

Firma Xerox Polska ogłosiła odnowienie partnerstwa z firmą AB. Producent urządzeń drukujących oraz usług zarządzania drukiem realizuje w ten sposób swoją strategię rozwoju, która zakłada rozszerzenie działalności dystrybucyjnej na rynku lokalnym.

„Bardzo się cieszę z faktu, że ponownie rozpoczynamy współpracę z firmą AB. Xerox w Polsce od wielu lat sprzedawał swoje produkty do Kanału Partnerskiego opierając się na współpracy z trzema dystrybutorami. Teraz, po kilku miesiącach przerwy wracamy do tego modelu. Mocno liczymy, że AB jako dystrybutor z ugruntowaną pozycją na rynku i szeroką bazą partnerów handlowych będzie dla nas ogromnym wsparciem w sprzedaży produktów Xerox” - mówi Anna Dębowska, distribution manager Xerox Polska. Tym samym producent dołączył do portfolio marek globalnych, które w regionie CEE są dystrybuowane są przez grupę AB.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty