Kalendarium

28.11.2023 · ART OF COLOR, Poznań

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Powrót do AB

Jak podkreśla Anna Dębowska, distribution manager w firmie Xerox Polska, AB będzie dla ogromnym wsparciem w sprzedaży produktów Xerox.

© Xerox Polska

Firma Xerox Polska ogłosiła odnowienie partnerstwa z firmą AB. Producent urządzeń drukujących oraz usług zarządzania drukiem realizuje w ten sposób swoją strategię rozwoju, która zakłada rozszerzenie działalności dystrybucyjnej na rynku lokalnym.

„Bardzo się cieszę z faktu, że ponownie rozpoczynamy współpracę z firmą AB. Xerox w Polsce od wielu lat sprzedawał swoje produkty do Kanału Partnerskiego opierając się na współpracy z trzema dystrybutorami. Teraz, po kilku miesiącach przerwy wracamy do tego modelu. Mocno liczymy, że AB jako dystrybutor z ugruntowaną pozycją na rynku i szeroką bazą partnerów handlowych będzie dla nas ogromnym wsparciem w sprzedaży produktów Xerox” - mówi Anna Dębowska, distribution manager Xerox Polska. Tym samym producent dołączył do portfolio marek globalnych, które w regionie CEE są dystrybuowane są przez grupę AB.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty