Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

ThermoFlexX 30 od Xsys. Dehn usprawnia produkcję

© Xsys

Niemiecka firma Dehn zdigitalizowała proces naświetlania, instalując Xsys ThermoFlexX 30 do produkcji płyt tampodrukowych. W swojej produkcji Dehn wykorzystuje wiele rodzajów technologii drukowania aby tworzyć komponenty dla szerokiej gamy urządzeń i systemów. Posiadanie własnych urządzeń drukarskich nie tylko przyspiesza produkcję i kontroluje koszty, ale także poprawia identyfikowalność łańcucha dostaw i ułatwia bardzo szybkie wprowadzanie zmian w projekcie produktu.

Chcąc usprawnić i zoptymalizować przepływ pracy, jednocześnie eliminując ryzyko błędu ludzkiego firma zdecydowała, że nadszedł czas, aby przejść na technologię cyfrową, która poprawi rozdzielczość i jakość druku, jednocześnie zmniejszając marnotrawstwo materiałów płytowych i zużycie energii. Firma zdecydowała się na zakup ThermoFlexX 30 Imager firmy Xsys. Urządzenie przeznaczone jest do naświetlania płyt fotopolimerowych do druku fleksograficznego i typograficznego, a także bezpośredniego grawerowania płyt drukarskich w ramach cyfrowego przepływu pracy. W firmie Dehn ThermoFlexX 30 Imager jest używany z płytami tampodrukowymi Xsys nyloprint DLE S 30. Daje to najlepszą w swojej klasie jakość druku w rozdzielczości do 5080 dpi. Imager ThermoFlexX obsługuje laser światłowodowy z opcją jednoczesnego naświtlania wielu płyt w różnych rozdzielczościach, co znacznie zmniejsza ilość odpadów i zwiększa wydajność. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w opcję bębna hybrydowego i odpowiednio dostosowanych trzpieni rejestrujących aby umożliwić obsługę płyt nyloprint ze stalowym spodem.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty