Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Sun Chemical nagrodzony

„Gazele Biznesu” to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, organizowany od 2000 roku.

Polski oddział Sun Chemical po raz czwarty otrzymał nagrodę „Gazele Biznesu” w 21. edycji rankingu. Jak podkreśla jego twórca i organizator - dziennik Puls Biznesu - wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom z sektora MŚP.

Sun Chemical to globalny producent farb i pigmentów dedykowanych m.in. branży poligraficznej oraz licznym zastosowaniom przemysłowym. Firma jest częścią japońskiego koncernu chemicznego DIC i posiada rodowód sięgający 1818 roku. Oferuje szerokie spektrum produktów, również specjalistycznych, dopasowanych do oczekiwań zakładów poligraficznych o różnym profilu produkcji.

Ranking „Gazele Biznesu” bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach - wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna. Jak podaje Puls Biznesu, w tegorocznej edycji wyróżnione zostały firmy, które działają nieprzerwanie od co najmniej 2017 roku, miały przychody na poziomie 3-200 milionów złotych i w przeciągu ostatnich trzech lat odnotowały ich wzrost bez strat, przy czym udostępniają wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty