Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Gallus zdaje egzamin

Pozytywnie zakończone testy nowego Gallusa Labelfire podsumowali Tobias Grolimund (po lewej) i Marcel Häsler (po prawej) z firmy Birkhäuser + GBC.

W zaledwie miesiąc od instalacji, spółka Birkhäuser + GBC może pochwalić się pozytywnymi wynikami maszyny Gallus Labelfire od firmy Heidelberg. Dzięki nowemu rozwiązaniu w zakładzie w Reinach, Birkhäuser może drukować różnorodne etykiety i elastyczne opakowania zgodnie z niskimi wymaganiami migracyjnymi. To już druga tego typu maszyna zainstalowana w parku maszynowym producenta. Cztery lata temu firma Birkhäuser była jedną z pierwszych drukarń na rynku, która zainwestowała w Gallus Labelfire 340. Od tamtej pory wprowadzono sporo ulepszeń, nie tylko pod względem kompatybilności z niską migracją, ale także pod względem szybkości, „kompensacji białej linii” i integracji przepływu pracy Prinect.

„Nowy Gallus Labelfire 340 z wyposażeniem o niskiej migracji jest dla nas idealnym rozwiązaniem. Ta cyfrowa maszyna drukująca jest idealnym dodatkiem nie tylko do maszyn fleksograficznych, ale także do naszego pierwszego urządzenia Labelfire. Teraz możemy zaoferować całą gamę zastosowań dla sektora spożywczego, które spełniają wszystkie istotne wymagania związane z niską migracją - od elastycznych opakowań i etykiet, toreb papierowych i składanych kartonów po etykiety samoprzylepne z wykończeniem folią na zimno lub efektem lakieru” – twierdzi Marcel Häsler, dyrektor operacyjny w Birkhäuser.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty