Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Z nową siłą w nowym roku. Premier Paper Group rośnie

© Premier Paper Group

Z nowym rokiem Graphic & Paper Merchants Ireland (GPMI) dołączyło do grona firm przejętych w ostatnim czasie przez Premier Paper Group (PPG). Wcześniej firma kupiła producenta luksusowych opakowań i ekspozytorów WBS, a następnie firmę Zulu, która specjalizuje się w dostarczaniu folii opakowaniowych i laminowanych.

GPMI jest wiodącym sprzedawcą papieru i ma silną i ugruntowaną pozycję na rynku irlandzkim zaopatrując zarówno sektor druku komercyjnego, jak i znakowania i wyświetlania, a obroty firmy szacuje się na około 28 milionów euro. Przejęcie firmy przez PPG otworzy nowe możliwości rozwoju, w szczególności w sektorach branży, w których do tej pory jej pozycja nie była tak mocno ugruntowana.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty