Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Z nową siłą w nowym roku. Premier Paper Group rośnie

© Premier Paper Group

Z nowym rokiem Graphic & Paper Merchants Ireland (GPMI) dołączyło do grona firm przejętych w ostatnim czasie przez Premier Paper Group (PPG). Wcześniej firma kupiła producenta luksusowych opakowań i ekspozytorów WBS, a następnie firmę Zulu, która specjalizuje się w dostarczaniu folii opakowaniowych i laminowanych.

GPMI jest wiodącym sprzedawcą papieru i ma silną i ugruntowaną pozycję na rynku irlandzkim zaopatrując zarówno sektor druku komercyjnego, jak i znakowania i wyświetlania, a obroty firmy szacuje się na około 28 milionów euro. Przejęcie firmy przez PPG otworzy nowe możliwości rozwoju, w szczególności w sektorach branży, w których do tej pory jej pozycja nie była tak mocno ugruntowana.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty