Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

HDCC z cyfrowym wzornikiem

Hubergroup integruje cyfrowy wzornik barw z systemem HDCC. Integracja ma pozwolić klientom osiągnąć szybszą produkcję i większą elastyczność.

© hubergroup

Firma hubergroup rozszerza system zarządzania barwami HDCC o cyfrowy wzornik kolorów oparty na bazie technologii GMG ColorCard, aby umożliwić szybsze, niezależne od lokalizacji, a tym samym ekonomiczne przetwarzanie. System przeznaczony jest do druku akcydensowego oraz opakowaniowego. Dzięki pełnej integracji wzorników z systemem zarządzania barwami HDCC, komunikacja z nimi może przebiegać w pełni automatycznie. HDCC (hubergroup Digital Colour Communication) służy jako podstawa cyfrowej komunikacji kolorystycznej. Opatentowany system nie tylko przechowuje dane dotyczące barw i receptur, ale także uwzględnia istniejące dane i zapobiega ich duplikowaniu. W ten sposób unika się wielokrotnego powielania tego samego koloru. Dodatkowo HDCC obejmuje kontrolę jakości, która jest przeprowadzana przy użyciu cyfrowo zapisanych wzorcowych danych kolorystycznych i wysoce stabilnego papieru standardowego. „Cyfrowy wzornik barw jest w pełni zintegrowany z naszym systemem zarządzania kolorami HDCC. Dlatego jest on weryfikowany w stosunku do ostatecznego opracowania fizycznego i podlega takim samym zasadom dopuszczenia, co wzorniki analogowe. W rezultacie cyfrowa baza barw spełnia wysokie kryteria jakościowe, których oczekują od nas nasi klienci” - podkreśla Heinz Aumüller, odpowiedzialny za prepress i standaryzację procesów w hubergroup.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty