Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

HDCC z cyfrowym wzornikiem

Hubergroup integruje cyfrowy wzornik barw z systemem HDCC. Integracja ma pozwolić klientom osiągnąć szybszą produkcję i większą elastyczność.

© hubergroup

Firma hubergroup rozszerza system zarządzania barwami HDCC o cyfrowy wzornik kolorów oparty na bazie technologii GMG ColorCard, aby umożliwić szybsze, niezależne od lokalizacji, a tym samym ekonomiczne przetwarzanie. System przeznaczony jest do druku akcydensowego oraz opakowaniowego. Dzięki pełnej integracji wzorników z systemem zarządzania barwami HDCC, komunikacja z nimi może przebiegać w pełni automatycznie. HDCC (hubergroup Digital Colour Communication) służy jako podstawa cyfrowej komunikacji kolorystycznej. Opatentowany system nie tylko przechowuje dane dotyczące barw i receptur, ale także uwzględnia istniejące dane i zapobiega ich duplikowaniu. W ten sposób unika się wielokrotnego powielania tego samego koloru. Dodatkowo HDCC obejmuje kontrolę jakości, która jest przeprowadzana przy użyciu cyfrowo zapisanych wzorcowych danych kolorystycznych i wysoce stabilnego papieru standardowego. „Cyfrowy wzornik barw jest w pełni zintegrowany z naszym systemem zarządzania kolorami HDCC. Dlatego jest on weryfikowany w stosunku do ostatecznego opracowania fizycznego i podlega takim samym zasadom dopuszczenia, co wzorniki analogowe. W rezultacie cyfrowa baza barw spełnia wysokie kryteria jakościowe, których oczekują od nas nasi klienci” - podkreśla Heinz Aumüller, odpowiedzialny za prepress i standaryzację procesów w hubergroup.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty