Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Czas celebracji sukcesów. Stulecie działalności Gallus Group

© Gallus Group

Grupa Gallus niedawno świętowała swoje stulecie. Z tej okazji otworzono zupełnie nowe centrum branżowe Gallus Experience Center. Co więcej, Gallus wykorzystał również obchody rocznicy powstania firmy, aby ogłosić wprowadzenie trzech nowych produktów do swojego portfolio: portalu klienta Heidelberg, rozwiązania Gallus One with Converting oraz cyfrowej aktualizacji Gallus ECS 340.

 

W związku z obchodami 100. rocznicy oficjalnego otwarcia, nowe, przełomowe centrum Gallus Experience Center powitało swoich klientów, a także partnerów i właścicieli marek, w ramach organizowanego przez firmę wydarzenia „Gallus Experience Days”. Centrum poświęcone cyfrowej transformacji branży etykiet ma służyć jako punkt spotkań dla klientów, ekspertów i członków społeczeństwa Gallus, wzbudzając inspirację dla przyszłego sukcesu branży poprzez wspieranie współprac, napędzających innowacje i zrównoważony rozwój.

Jednym z najnowszych produktów, wprowadzonych do portfolio firmy z okazji stulecia, to rewolucyjny Portal Klienta Heidelberg, który automatyzuje prawie każdy etap kontaktu z klientem. Przyszłe wersje rozwiązania zapewnią również możliwości prognozowania wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI), co jest pionierskim krokiem w branży. Gallus wprowadził na rynek także nowe rozwiązanie Gallus One with Converting. Obejmuje ono cyfrową maszynę drukującą z wbudowaną stacją fleksograficzną, półobrotową wykrawarkę oraz systemy kontroli wizyjnej, które zapewniają najwyższy poziom jakości i minimalizują ilość odpadów. Firma ogłosiła również możliwość modernizacji istniejącej maszyny fleksograficznej Gallus ECS 340 za pomocą cyfrowej jednostki drukującej (DPU), przekształcając ją w hybrydową maszynę Gallus Labelfire 340. Oznacza to, że klienci otrzymają dostęp do zalet elastyczności i wszechstronności druku cyfrowego, zachowując jednocześnie niezawodność i precyzję konwencjonalnego druku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty