Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Sprawdzona alternatywa. Atramenty UV- seria LCF

© Sico Print Solutions

Seria atramentów UV LCF marki Triangle, dostępna w ofercie firmy Sico Print Solutions, została specjalnie opracowana dla głowic drukujących takich marek jak Seiko, Dimatix, Ricoh i Konica Minolta.

 

Utrwalane światłem UV atramenty LCF charakteryzują się optymalnie wysoką gęstością pigmentów i posiadają szeroką gamę kolorów. Seria LCF została specjalnie opracowana tak, aby doskonale przylegać do wielu różnych mediów wykorzystywanych w druku cyfrowym zarówno sztywnych, jak i elastycznych. Atramenty charakteryzują się doskonałą polimeryzacją zarówno pod wpływem światła tradycyjnych lamp UV, jak i lamp UV LED, a utrwalona warstwa atramentu jest gotowa do uszlachetniania. Ponadto produkty z serii LCF są bezzapachowe, nie potrzebują zaawansowanej konserwacji, poddają się rozciąganiu, a ich pigmentacja jest optymalna dla zastosowań oszczędzających atrament. Aplikowana warstwa atramentu jest optymalna pod względem grubości i daje gładki efekt pokrycia. Seria LCF zapewnia wysoką powtarzalność i stabilność druku w systemach opartych na głowicach Ricoh G4/G5, Dimatix, Konica Minolta 1024i i starszych, Seiko 508GS i podobnych oraz innych głowicach drukujących tej klasy i stanowi najlepszą alternatywę dla atramentu Agfa Anapurna. Gwarancji na system atramentu marki Triangle udziela INX Digital Worldwide.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty