Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zautomatyzowana regulacja druku. Nowe funkcje ViewSTAR

© Isra Vision

W celu dalszej optymalizacji procesów drukowania i oszczędności kosztów, drukarnie opakowań elastycznych od dawna koncentrują się na większej cyfryzacji i optymalizacji procesów. Przemysłowe przetwarzanie obrazu (wizja maszynowa) stale dostarcza nowych rozwiązań do automatyzacji kolejnych etapów procesu, które wcześniej były wykonywane ręcznie. Wciąż istnieje potencjał do dalszych zmian, szczególnie na etapie przygotowania do druku.

 

ViewSTAR, system podglądu sieci dla aplikacji drukujących od Isra Vision, oferuje możliwość skrócenia czasu pracy dzięki innowacyjnemu modułowi RegisterControl. Funkcja ta zapewnia automatyczne ustawienie fleksograficznych zespołów drukujących w rejestrze. System wykorzystuje znaczniki druku do sprawdzenia pozycji odpowiedniego kolorowego zespołu drukującego oraz dostosowuje go w celu uzyskania optymalnej dokładności rejestru. Zautomatyzowana regulacja oszczędza nie tylko czas pracy, ale również materiały oraz energię. Ponadto, prowadzi do wyższej wydajności i zrównoważonego rozwoju produkcji. Dzięki nowym rozwiązaniom inspekcyjnym do kontroli obrazu druku, Isra Vision oferuje swoim klientom najnowszą technologię cyfryzacji i bardziej zrównoważoną produkcję, dzięki oszczędności błędów produkcyjnych, spowodowanych wadami druku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty