Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Grupa Mayr-Melnhof. Sprzedaż rosyjskich zakładów

© Mayr-Melnhof

Globalny producent tektury i opakowań składanych Grupa Mayr-Melnhof (MM), sprzedał dwa zakłady produkcyjne w Rosji lokalnemu inwestorowi Granelle.
Cena sprzedaży obu zakładów zlokalizowanych w St. Petersburgu i Pskowie wyniosła około 134 mln euro. W 2021 roku około 9% skumulowanej EBITDA Grupy zostało wygenerowane w Rosji i na Ukrainie, a oba sprzedane zakłady wygenerowały łączną sprzedaż w wysokości około 124 milionów euro. Oczekuje się, że transakcja będzie miała neutralny wpływ na wyniki Grupy MM. Grupa w dalszym ciągu utrzymuje zakład na Ukrainie produkujący opakowania do artykułów konsumpcyjnych codziennego użytku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty