Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Partnerstwo z NSK

NSK jest dystrybutorem i producentem sprzętu, oferującym nowoczesne rozwiązania sprzętowe i programowe dla japońskiego przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

© NSK

Scodix, dostawca cyfrowych rozwiązań do druku dla przemysłu graficznego, podpisał umowę z firmą NSK (Nihon Seizuki Kogyo) na dystrybucję rozwiązań Scodix w Japonii. NSK, japońska firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w dziedzinie grafiki, dostarcza cyfrowe i analogowe rozwiązania dla zastosowań graficznych rozwiązania dla ponad 2000 klientów. „Jesteśmy podekscytowani dodaniem Scodix do naszej oferty. Scodix oferuje najlepsze rozwiązania dla druku, będąc przyszłym motorem wzrostu dla naszych klientów” - komentuje Masanori Fukuda, Dyrektor Generalny NSK. Posiadając dużą bazę klientów w przemyśle opakowaniowym, firma NSK w pełni wykorzysta swoje nowe partnerstwo z firmą Scodix, aby zaoferować im nowe możliwości w zakresie produkcji opakowań i większej wartości dodanej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty