Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Partnerstwo z NSK

NSK jest dystrybutorem i producentem sprzętu, oferującym nowoczesne rozwiązania sprzętowe i programowe dla japońskiego przemysłu poligraficznego i opakowaniowego.

© NSK

Scodix, dostawca cyfrowych rozwiązań do druku dla przemysłu graficznego, podpisał umowę z firmą NSK (Nihon Seizuki Kogyo) na dystrybucję rozwiązań Scodix w Japonii. NSK, japońska firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w dziedzinie grafiki, dostarcza cyfrowe i analogowe rozwiązania dla zastosowań graficznych rozwiązania dla ponad 2000 klientów. „Jesteśmy podekscytowani dodaniem Scodix do naszej oferty. Scodix oferuje najlepsze rozwiązania dla druku, będąc przyszłym motorem wzrostu dla naszych klientów” - komentuje Masanori Fukuda, Dyrektor Generalny NSK. Posiadając dużą bazę klientów w przemyśle opakowaniowym, firma NSK w pełni wykorzysta swoje nowe partnerstwo z firmą Scodix, aby zaoferować im nowe możliwości w zakresie produkcji opakowań i większej wartości dodanej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty