Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wielkanocna akcja Newsweeka. Okładka w rękach czytelników

© Newsweek Polska

Redakcja „Newsweek Polska” zdecydowała się na nietypową akcję związaną z wielkanocnym wydaniem magazynu. Dostępne w sprzedaży specjalne wydanie ma okładkę wybraną przez czytelników i czytelniczki.

Redakcja tygodnika po raz pierwszy w historii zdecydowała się oddać decyzję związaną z wyglądem okładki w ręce swoich czytelników, a dokładniej subskrybentek oraz subskrybentów. Osoby chcące oddać swój głos miały do dyspozycji trzy wersje graficzne przygotowane przez dyrektor artystyczną tytułu Magdalenę Mamajek-Mich. Współtworzyli je regularnie współpracujący z „Newsweekiem” Kasia Kozakiewicz, Paweł Kuczyński i Joanna Rusinek.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty