Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wielkanocna akcja Newsweeka. Okładka w rękach czytelników

© Newsweek Polska

Redakcja „Newsweek Polska” zdecydowała się na nietypową akcję związaną z wielkanocnym wydaniem magazynu. Dostępne w sprzedaży specjalne wydanie ma okładkę wybraną przez czytelników i czytelniczki.

Redakcja tygodnika po raz pierwszy w historii zdecydowała się oddać decyzję związaną z wyglądem okładki w ręce swoich czytelników, a dokładniej subskrybentek oraz subskrybentów. Osoby chcące oddać swój głos miały do dyspozycji trzy wersje graficzne przygotowane przez dyrektor artystyczną tytułu Magdalenę Mamajek-Mich. Współtworzyli je regularnie współpracujący z „Newsweekiem” Kasia Kozakiewicz, Paweł Kuczyński i Joanna Rusinek.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty