Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Stora Enso na rynku OTCQX. Nowe możliwości inwestorskie

© Stora Enso

Stora Enso Oyj wkroczyła na rynek OTCQX. Firma zmieniła obrót swoimi amerykańskimi akcjami spółki (ADR) i akcjami zwykłymi na rynek OTCQX Best Market z rynku Pink. Nazwy, pod którymi będzie funkcjonować spółka to Seoay, Seoff, Seojf.

Wejście na rynek OTCQX jest ważnym krokiem dla Stora Enso, aby potwierdzić swoją efektywność i przejrzystość handlową inwestorom obecnym na amerykańskim rynku. Aby zakwalifikować się do OTCQX, firmy muszą spełniać wysokie standardy finansowe, stosować najlepsze praktyki organizacyjne i wykazywać zgodność z obowiązującymi przepisami dotyczącymi papierów wartościowych. Za rekomendację Stora Enso na rynku OTCQX odpowiedzialny był Citibank.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty