Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Stora Enso na rynku OTCQX. Nowe możliwości inwestorskie

© Stora Enso

Stora Enso Oyj wkroczyła na rynek OTCQX. Firma zmieniła obrót swoimi amerykańskimi akcjami spółki (ADR) i akcjami zwykłymi na rynek OTCQX Best Market z rynku Pink. Nazwy, pod którymi będzie funkcjonować spółka to Seoay, Seoff, Seojf.

Wejście na rynek OTCQX jest ważnym krokiem dla Stora Enso, aby potwierdzić swoją efektywność i przejrzystość handlową inwestorom obecnym na amerykańskim rynku. Aby zakwalifikować się do OTCQX, firmy muszą spełniać wysokie standardy finansowe, stosować najlepsze praktyki organizacyjne i wykazywać zgodność z obowiązującymi przepisami dotyczącymi papierów wartościowych. Za rekomendację Stora Enso na rynku OTCQX odpowiedzialny był Citibank.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty