Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy członek PSSiDC. Bimax Print dołącza do Stowarzyszenia

© Bimax Print

W IV kwartale 2023 roku firma Bimax Print dołączyła do grona Członków Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego. Firma, działająca blisko 30 lat na rynku, specjalizuje się w druku, cięciu i obróbce płaskich podłoży, a przede wszystkim sitodruku oraz druku cyfrowym UV.

Bimax Print nieustannie się rozwija i obecnie dysponuje ponad 40 maszynami oferującymi blisko 60 technologii dedykowanych branżom POSM/Retail/Shopfittig i szeroko rozumianej produkcji. Model biznesowy spółki polega na handlu usługami z zakresu druku, cięcia i obróbki głównie pod kontraktami NDA dla firm polskich oraz zagranicznych. „Największymi atutami Bimax jest jakość, rzetelność i etyka prowadzonych biznesów. Jesteśmy ogniwem w łańcuchu dostaw. Tu deklaracje, wysoki poziom usług, rzetelne wywiązywanie się z obietnic są kluczowe. Dla wielu firm atutem są duże pola wykonawcze: dla druku cyfrowego płaskiego jest to 3000×2500 mm natomiast największa maszyna sitodrukowa ma 2100x 1300 mm powierzchni zadruku” powiedział Janusz Czajka dyrektor zarządzający spółką.
Firma w minionych latach wprowadziła do swojej oferty możliwość wykonywania wydruków hybrydowych w których skrzyżowane są metody sitodruku oraz druku cyfrowego UV. Metoda ta zyskała dużą popularność głównie na rynkach zachodnioeuropejskich oraz w szeroko rozumianej branży beauty, gdzie walory estetyczne mają duże znaczenie. Skrzyżowanie fotograficznej jakości druku cyfrowego oraz realnych kolorów z palety Pantone daje ciekawy efekt.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty