CONTENT / Druk cyfrowy
drukuj

Długofalowa inwestycja

Na zdjęciu Karolina Miller-Czech, CEO drukarni KRM oraz Jarosław Krasnodębski, Industrial Printing Key Account Manager w firmie Konica Minolta Business Solutions.

© Konica Minolta

Drukarnia KRM zainwestowała w maszynę drukującą Konica Minolta AccurioJet KM-1e. Firma zajmuje się drukiem magazynów, książek, podręczników szkolnych i przewodników a także posiada szeroką ofertę usług dla branży reklamowo-produkcyjnej, obejmującą produkcję opakowań, broszur, katalogów i oznakowania w technologii cyfrowej oraz offsetowej. Drukarnia podjęła decyzję o inwestycji w AccurioJet KM-1e biorąc pod uwagę długofalowe koszty działalności oraz poszukując cyfrowego rozwiązania drukującego do formatu B2+. Dzięki AccurioJet KM-1e firma wyeliminowała także wiele pośrednich procesów produkcji, co pozwoliło jej na szybszą realizację zleceń.

„Standardowe zlecenia, które dotąd wymagały przygotowania kilkuset płyt bezprocesowych i nadmiarowych arkuszy, czasu na wyschnięcie, falcowania, zbierania, klejenia i pracy kilku osób, dziś są realizowane w jeden dzień i angażują jedną osobę obsługującą urządzenie. Możliwości są ogromne, możemy być o wiele bardziej elastyczni, a w dłuższej perspektywie to oszczędność” - podkreśla Karolina Miller-Czech, CEO drukarni KRM.

Cyfrowa maszyna wyposażona w kilka opatentowanych technologii, m.in. Dot Freeze czy system druku atramentowego LED utwardzanego promieniami UV, zapewnia wydajność do

Wśród produktów oferowanych przez KRM znaleźć można magazyny premium, wydawnictwa kulinarne czy lifestylowe publikacje, w produkcji których dużą rolę odgrywa estetyka i indywidualne podejście do klienta.

© Konica Minolta

3000 arkuszy na godzinę przy wysokiej jakości druku. Ponadto pozwala drukować na rozmaitych podłożach o zróżnicowanej grubości i w dużym formacie, np. na tworzywach sztucznych, folii transparentnej, papierze ozdobnym, polipropylenie czy płótnie.

Jak podkreśla Jarosław Krasnodębski, Industrial Printing Key Account Manager w firmie Konica Minolta Business Solutions, dzięki instalacji nowej maszyny drukarnia może oferować niepowtarzalne produkty premium, jednocześnie znacznie ograniczając negatywny wpływ na środowisko naturalne - połączenie wielu innowacyjnych funkcji w AccurioJet KM-1e oznacza zmniejszenie ilości odpadów produkcyjnych, niższe zużycie energii, wody i chemikaliów.

« poprzedni   |   następny » « wróć
drukuj

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Praca
Sprzedam
Kupię
Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 327265 bytes) in /home/platne/serwer78836/public_html/printernet.pl/include/smarty/Smarty.class.php on line 1265