Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Do More with Less

Wszystkie najnowsze platformy drukujące wprowadzone przez firmę Xeikon są połączone z chmurą, wyposażone w interfejsy machine-to-machine i man-to-machine, które zbierają dane potrzebne do monitorowania wydajności.

© Xeikon

Firma Xeikon odpowiada na aktualne wyzwania, z którymi borykają się drukarnie, wprowadzając program „Do More with Less”. Program ma na celu pozwolić wszystkim zainteresowanym zoptymalizować ich produktywność poprzez szereg działań, które poprawiają wszystkie aspekty przepływu pracy w produkcji poligraficznej, w tym skrócenie czasu realizacji zleceń, zminimalizowanie ilości odpadów materiałowych oraz ograniczenie do minimum zużycia atramentu i pracy operatora. Program obejmuje m.in. VariLane, funkcje przepływu pracy w cyfrowym frontendzie X-800, Vectorizor, oprogramowanie dodane do cyfrowego front-endu X-800, Xeikon Color Services, optymalizacje zadań z Job Optimizer, funkcję dostępną w X-800, oraz Xeikon Business Services, które umożliwiają użytkownikom uzyskanie w czasie rzeczywistym danych dotyczących wydajności, generowanych odpadów, itp. dla ich konfiguracji, z łatwym gromadzeniem danych. Program „Do More with Less” firmy Xeikon zostanie przedstawiony klientom podczas dedykowanej sesji Xeikon Café TV oraz podczas nadchodzących edycji Xeikon Café w Europie i Ameryce Północnej. Klienci mogą zarezerwować indywidualne spotkania z ekspertami Xeikon. Operatorzy maszyn drukujących są również zapraszani na spotkania ze specjalistami ds. druku cyfrowego Xeikon i ekspertami w tej dziedzinie, którzy zaprezentują, w jaki sposób zminimalizować ilość odpadów podczas konfiguracji nowych, alternatywnych podłoży. „Istnieje wiele sposobów na zapewnienie optymalnej wydajności urządzeń drukujących Xeikon. Dzięki bliskim kontaktom z naszymi klientami zebraliśmy wiedzę i dzielimy się nią z nimi, ale wykorzystujemy ją również do dalszej optymalizacji naszej technologii. Nasz program >>Do More with Less<< jest wynikiem zastosowania tej wiedzy w praktyce” - dodaje Paul Salmon, Global Customer Success Manager w firmie Xeikon.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty