Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Webinar 30 listopada. Kontrola koloru w druku cyfrowym

© Barbieri electronic

30 listopada Barbieri electronic i Chromix organizują wspólne seminarium internetowe dotyczące kontroli procesu koloru druku cyfrowym.
Zdaniem organizatorów kontrola procesów związanych z kolorem jest kluczową kwestią w cyfrowym druku przemysłowym, a dane spektralne i ich uzyskiwanie jest ważnym krokiem w tym procesie. W trakcie seminarium, które poświęcone jest temu zagadnieniu organizatorzy zaprezentują najlepsze praktyki w branży. Prelegentami będą Steve Upton z Chromix i Viktor Lazzeri z Barbieri electronic.

 

Na webinarium można zapisać się na stronie: https://us02web.zoom.us/webinar/register/2216679245768/WN_kQxUo1B6SJymL4RwRtFCFA

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty