Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Inwestycja w wyższą jakość

Według drukarni, nowa maszyna pozwoli znacząco zwiększyć wydajność oraz efektywność produkcji, przekładając się na koszt i czas realizacji zleceń.

© Heidelberg

Drukarnia Opolgraf zainwestowała w nową, ośmiokolorową maszynę offsetową Speedmaster SX 102-8-P firmy Heidelberg. Nowa inwestycja pozwala firmie uzyskać wyższą jakość wydruków przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności produkcji. Jak podkreślają przedstawiciele drukarni, zakup maszyny jest kolejnym krokiem w kierunku zwiększania świadomości ekologicznej w branży poligraficznej - sposób, w jaki maszyna jest zautomatyzowana skraca czasu produkcji oraz zapewnia większą stabilność i kontrolę druku. Ponadto Speedmaster pozwoli zmniejszyć o połowę zużycie energii oraz ilość produkowanej makulatury.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty