Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Inwestycja w wyższą jakość

Według drukarni, nowa maszyna pozwoli znacząco zwiększyć wydajność oraz efektywność produkcji, przekładając się na koszt i czas realizacji zleceń.

© Heidelberg

Drukarnia Opolgraf zainwestowała w nową, ośmiokolorową maszynę offsetową Speedmaster SX 102-8-P firmy Heidelberg. Nowa inwestycja pozwala firmie uzyskać wyższą jakość wydruków przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności produkcji. Jak podkreślają przedstawiciele drukarni, zakup maszyny jest kolejnym krokiem w kierunku zwiększania świadomości ekologicznej w branży poligraficznej - sposób, w jaki maszyna jest zautomatyzowana skraca czasu produkcji oraz zapewnia większą stabilność i kontrolę druku. Ponadto Speedmaster pozwoli zmniejszyć o połowę zużycie energii oraz ilość produkowanej makulatury.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty