Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowe możliwości. Centrum testowe adphos

© adphos

Firma adphos uruchomiła całkowicie zmodernizowane centrum techniczne w swojej siedzibie w Niemczech. Dzięki zaawansowanej instalacji pilotażowej dostępnej zarówno dla ekspertów adphos, jak i ich klientów w celach testowych i szkoleniowych możliwości testowania procesów suszenia są znacznie większe niż dotychczas.

 

W nowym centrum z szeroką gamą wszechstronnych urządzeń można symulować i ulepszać prawie wszystkie scenariusze suszenia termicznego, ogrzewania, spiekania lub utwardzania. Możliwe zastosowania obejmują suszenie aplikacji cienkowarstwowych i grubowarstwowych, o niskiej lepkości, a także suszenie zawiesin i powłok proszkowych. Odpowiednie dla danego zastosowania testy suszenia są możliwe dla procesów wodnych i rozpuszczalnikowych.
Firma adphos od dziesięcioleci odnosi sukcesy w procesach termicznych dzięki opatentowanej technologii aNIR. Dzięki modernizacji centrum technicznego firmy możliwe jest jeszcze skuteczniejsze reagowanie na życzenia klientów i spełnianie ich wymagań w sposób bardziej ukierunkowany na konkretne zastosowanie. Instalacja pilotażowa może być dostosowywana modułowo do specyficznych dla danego klienta procesów kontrolowanych temperaturą i ulepszana dzięki dokładnym pomiarom inline. Zmiany te pozwalają na zdecydowany rozwój coraz bardziej konkretnych zastosowań przed wdrożeniem przemysłowym. Ponadto oferowane są różne opcje indywidualnego wynajmu sprzętu i systemów demonstracyjnych w siedzibie klienta.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty