Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Be Brilliant!

„Hasło >>Be Brilliant<< odzwierciedla nasze przekonanie, że świat potrzebuje błyskotliwych pomysłów i rozwiązań, które sprostają wyzwaniom przyszłości” - komentuje Dagmar Schmidt.

Flint Group, dostawca materiałów eksploatacyjnych oraz usług dla branży opakowaniowej, utworzył nowy oddział XSYS, będący wynikiem połączenia Flint Group Flexographic z Xeikon Prepress. Firmy współpracują ze sobą już od dłuższego czasu, wspierając rynek fleksograficzny oraz offsetowy. Nowe przedsięwzięcie pozwoli obu producentom na jeszcze sprawniejsze wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w tym zakresie. Pod hasłem „Be Brilliant”, nowy oddział będzie współpracować ze swoimi klientami zgodnie z założeniami firmy, brzmiącymi „Print Solid. Stay Flexible” (Drukuj nieprzerwanie. Bądź elastyczny).

„Dzięki integracji Xeikon Prepress z Flint Group Flexographic realizujemy ważny krok w naszej strategii, aby stać się dostawcą pełnych rozwiązań dla prepressu w druku fleksograficznym. Tworząc ten nowy dział, łączymy w jedną całość płyty do druku, sprzęt do obróbki (solwentowy i bezsolwentowy), naświetlarki, tuleje drukowe i adaptery. Nazwa nowego oddziału powstała w wyniku połączenia nazw ThermoFlexX, nyloflex, Xpress i innych marek, które w nazwie posiadają X, a w połączeniu ze słowem >>Systems<< utworzyły XSYS” - podkreśla Dagmar Schmidt, prezes XSYS.

Produkty i marki, które zostaną włączone do XSYS, obejmują fleksograficzne płyty i urządzenia do druku nyloflex, płyty i urządzenia do druku nyloprint, tuleje i adaptery rotec,  nyloprint, nylosolv, naświetlarki ThermoFlexX TfxX, urządzenia do obróbki płyt ThermoFlexX Catena oraz rozwiązania kontroli powłok. W związku z ofertą XSYS zostanie podzielony na trzy ściśle współpracujące ze sobą działy: Prepress, Plates i Sleeves.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty