Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Nowe terminy targów

Targi ICE Europe, CCE International i InPrint Munich odbędą się w nowym terminie od 15 do 17 marca 2022 roku.

© Mack-Brooks Exhibitions

W związku z niedawną informacją o przesunięciu terminu targów ICE Europe, CCE International i InPrint Munich, firma Mack-Brooks Exhibitions ogłosiła nowe daty. Zaplanowane początkowo na 22-24 czerwca 2021 roku targi odbędą się w dniach 15-17 marca 2022 roku w Centrum Targowym w Monachium w Niemczech.

„Cieszymy się, że mimo decyzji o przełożeniu targów, możemy zorganizować je o stałej dacie w marcu. Mamy nadzieję, że dzięki temu wydarzenia na żywo będą mogły nadal odgrywać kluczową rolę w ponownym zbliżeniu branży przetwórstwa, papiernictwa i druku, łącząc w ten sposób przedstawicieli z całego świata. W międzyczasie będziemy oferować możliwości wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów i prowadzenia interesów w bezpiecznym formacie online, a dalsze szczegóły dotyczące oferty cyfrowej zostaną ujawnione w najbliższym czasie” - wyjaśnił Patrick Herman, dyrektor ds. wydarzeń związanych z przemysłem przetwórczym, papierniczym i poligraficznym w Mack-Brooks Exhibitions.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty