Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowe terminy targów

Targi ICE Europe, CCE International i InPrint Munich odbędą się w nowym terminie od 15 do 17 marca 2022 roku.

© Mack-Brooks Exhibitions

W związku z niedawną informacją o przesunięciu terminu targów ICE Europe, CCE International i InPrint Munich, firma Mack-Brooks Exhibitions ogłosiła nowe daty. Zaplanowane początkowo na 22-24 czerwca 2021 roku targi odbędą się w dniach 15-17 marca 2022 roku w Centrum Targowym w Monachium w Niemczech.

„Cieszymy się, że mimo decyzji o przełożeniu targów, możemy zorganizować je o stałej dacie w marcu. Mamy nadzieję, że dzięki temu wydarzenia na żywo będą mogły nadal odgrywać kluczową rolę w ponownym zbliżeniu branży przetwórstwa, papiernictwa i druku, łącząc w ten sposób przedstawicieli z całego świata. W międzyczasie będziemy oferować możliwości wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów i prowadzenia interesów w bezpiecznym formacie online, a dalsze szczegóły dotyczące oferty cyfrowej zostaną ujawnione w najbliższym czasie” - wyjaśnił Patrick Herman, dyrektor ds. wydarzeń związanych z przemysłem przetwórczym, papierniczym i poligraficznym w Mack-Brooks Exhibitions.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty