Kama potwierdza udział w drupie

 

Producent maszyn kama zaprezentuje swoje innowacje na targach drupa w nowej hali 1.

W ciągle niepewnym i zmieniającym się harmonogramie targów poligraficznych, firma Kama, producent maszyn do obróbki końcowej po druku, potwierdził swój udział w targach drupa 2021. „Dla naszej branży drupa to jedyne takie globalne wydarzenie na terenie Europy. Małe i średnie firmy, które, tak jak my, opracowują wysokiej jakości rozwiązania na rynek globalny, potrzebują drupy, aby odpowiednio zaprezentować swoje innowacje” - podkreśla dyrektor zarządzający Kama, Steffen Pieper. „Branża poligraficzna wymaga dużych nakładów inwestycyjnych, a nasi klienci bardziej niż kiedykolwiek potrzebują dokładnych analiz i obliczeń przy podejmowaniu decyzji o zakupie. To właśnie jest możliwe na targach drupa.”- dodaje.

Jak mówi Pieper: „W piłce nożnej żaden uczestnik Ligi Mistrzów nie oddałby dobrowolnie przewagi gospodarzom”. Przemysł poligraficzny ma swoje korzenie w Niemczech i odgrywa ważną rolę w niemieckiej gospodarce, tak jak piłka nożna odgrywa w rozrywce. Jak twierdzi, to właśnie targi w Düsseldorfie otwierają producentom okno na rynek międzynarodowy, gdzie mogą ze sobą konkurować.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty