Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Webinar Esko. Innowacje w oprogramowaniu Esko Release 22.11

© Esko

Esko wprowadza innowacje w oprogramowaniu Esko Release 22.11 by ułatwić digitalizację, automatyzację i łączenie procesów. Celem zmian jest identyfikacja strat, ograniczenie ryzyka i optymalizacja możliwości.
Firma stoi na stanowisku, że rola technologii i innowacji jest kluczowa w pokonywaniu obecnych wyzwań gospodarczych takich jak kryzys energetyczny, niedobór materiałów, czy brak wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Nowa wersja oprogramowania Esko Release 22.11, wprowadza na rynek rozwiązania technologiczne, które mają przyspieszyć rozwój branży i pomóc firmom stworzyć podstawę do zoptymalizowania procesów jednocześnie przygotowując się na nowe trendy.

 

Nowe funkcje Esko Release 22.11

Oprogamowanie Esko Release 22.11 oferuje szereg nowych funkcji. Jednym z nim jest subskrypcja dynamiczna, czyli oparty na chmurze model licencjonowania aplikacji lokalnych, który upraszcza globalne zarządzanie i dystrybucję licencji we wszystkich lokalizacjach dzięki przypisaniu licencji do grupy osób, a nie do jednego użytkownika. Rozwiązanie ArtPro+ GMG OpenColor Connector umożliwia z kolei inteligentniejszą pracę z uproszczonym zarządzaniem kolorami w różnych systemach, z najnowocześniejszymi narzędziami do wizualizacji i automatyzacji, które zapewniają nowy poziom przewidywalności kolorów i wydajności w całym przepływie pracy. Dzięki nowemu automatycznemu umieszczaniu PlateID i wprowadzeniu zagnieżdżonego łączenia w Flexo Engine, Esko Release 22.11 zapewnia większą automatyzację i lepszą wydajność w pomieszczeniu z płytami fleksograficznymi. Udoskonalony został także proces zautomatyzowanego przepływu pracy dzięki unowocześnionej obsłudze multi-MIS w Automation Engine SaaS i nowemu narzędziu konfiguracyjnemu w WebCenter, co poprawia komfort użytkowania. Esko jako pierwsza firma wprowadziła na rynek nowe standardy stylu projektowania FEFCO (Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej) jako narzędzia parametrycznego w oprogramowaniu do projektowania konstrukcji w ArtiosCAD. Z kolei zintegrowana sztuczna inteligencja Tilia Labs zapewnia płynny interfejsowi między danymi przygotowanymi do druku a danymi produkcyjnymi.

Nowa wersja Esko 22.11 jest dostępna dla wszystkich klientów oprogramowania Esko od 9 listopada.

 

Webinarium
22 listopada (wtorek) odbędzie się webinarium, podczas którego dogłębnie zostaną przeanalizowane nowe funkcje oprogramowania esko 22.11. Ponadto eksperci Esko przedstawią megatrendy, które pojawią się w nadchodzącym roku, a także przeanalizują problemy, przed którymi prawdopodobnie stanie branża, oraz wyzwania i możliwości, jakie będą one stwarzać firmom.
Zapisu na bezpłatny webinar można dokonać na stronie: https://app.livestorm.co/esko/innovation-event-whats-new-from-esko-autumn-2022?utm_source=Livestorm+company+page

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty