Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Łączność z Bobst Connect

Platforma Bobst Connect jest integralną częścią wizji firmy, która ma na celu kształtowanie przyszłości świata opakowań w oparciu o cztery filary - łączność, digitalizację, automatyzację i zrównoważony rozwój.

 

© Bobst

 

Firma Bobst uruchomiła pierwszy plan subskrypcji Bobst Connect, platformy zorientowanej na użytkownika, która łączy producentów i właścicieli marek ze zdigitalizowanym i zautomatyzowanym przepływem pracy, dając im wgląd i kontrolę nad procesem produkcji. Nowy pakiet Bobst Connect Essential jest dostępny od 1 lipca 2022 roku i oferuje wiele możliwości i funkcjonalności, które zapewniają klientom optymalizację produkcji opakowań na każdym etapie, zwiększając efektywność, kontrolę oraz napędzając produktywność w całym łańcuchu wartości. Użytkownicy uzyskują dostęp do podglądu stanu maszyny, alertów o błędach oraz aktualnej wydajności produkcji. Platforma informuje, jak różne aspekty OEE wpływają na produkcję i pozwala wyeliminować błędy i straty produkcyjne. Oprócz tego wyznacza różnicę między szacowanym a rzeczywistym czasem realizacji dla każdego zadania, umożliwiając operatorom i kierownikom zakładów szybką i właściwą interwencję i zmianę parametrów. Ponadto platforma pozwala tworzyć raporty, które mogą być wykorzystane do identyfikacji, przeglądu i śledzenia trendów produkcji. Raporty wskazują również przyczyny przestojów maszyn. Bobst Connect może łączyć się bezpośrednio z istniejącymi systemami klientów oraz integruje się z aplikacjami w chmurze stron trzecich na wszystkich etapach produkcji. Pod względem bezpieczeństwa Bobst Connect jest hostowany certyfikowanym przez ISO 27001 środowisku, zapewniając całkowite bezpieczeństwo i prywatność danych. Pozwala także zdalnie łączyć się z działem technicznym firmy Bobst, który diagnozuje ewentualne błędy i prowadzi operatorów krok po kroku wskazując procesy, które wymagają interwencji. „W dzisiejszym środowisku opakowań dane są kluczowym elementem produkcji i mogą zapewnić znaczącą przewagę konkurencyjną. Bobst Connect pozwala klientom wykorzystać bogactwo danych produkowanych przez ich maszyny, zapewniając wgląd w zakres rozwiązań, które zwiększają postęp w zakresie efektywności, jakości i wydajności” - podkreśla Léonard Badet, Chief Technology Officer w firmie Bobst.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty