Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Heidelberg sprzedaje PMA

Sprzedaż PMA pozwoli inwestorom na nowe wykorzystanie budynku, znajdującego się w centrum miasta.

© Heidelberg

Firma Heidelberg sprzedała Print Media Academy (PMA) firmie inwestycyjnej z siedzibą w Luksemburgu. Sprzedaż jest częścią planowanych działań na rzecz optymalizacji strukturalnej producenta maszyn. Podpisano już odpowiednią umowę zakupu o dwucyfrowym przedziale milionów euro.

„Sprzedaż PMA jest kolejnym krokiem naszej strategii. Dzięki tej decyzji i pozyskanych z niej środków możemy wzmocnić naszą płynność finansową w tym szczególnie trudnym czasie i zapewnić sobie stabilność w perspektywie długoterminowej poprzez przyszłe oszczędności” - dodaje Rainer Hundsdörfer, CEO Heidelberger Druckmaschinen.

Heidelberg zachowa swoją siedzibę i przedstawicielstwo w wynajmowanych lokalach w PMA, dzięki czemu będzie nadal podejmował decyzje dotyczące firmy w tym miejscu, w tym na odbywających się tam posiedzeniach komisji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty