Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Kornit przejmuje Custom Gateaway

Uzupełniając platformę Konnect firmy Kornit,  oprogramowanie Custom Gateway zapewnia lepszą kontrolę procesów drukowania, oferując cenne informacje dla usprawnienia produkcji.

Firma Kornit Digital, specjalizująca się w technologii druku cyfrowego na tekstyliach, przejęła producenta rozwiązań w zakresie oprogramowania do zarządzania przepływem pracy Custom Gateway. Tym samym producent poszerzył swoje portfolio o oparte na chmurze, kompleksowe oprogramowanie do zarządzania drukiem na odzieży oraz produkcją dekoracji wnętrz. Bogata w funkcje i oparta na chmurze platforma Custom Gateway jest odpowiednia zarówno dla modeli biznesowych B2B, jak i B2C, i obsługuje wszystkie etapy produkcji na żądanie, umożliwiając pozyskiwanie, tworzenie, zarządzanie treścią i wyświetlanie treści w interfejsie użytkownika.

 „Przejęcie Custom Gateway i ich rozwiązań zwiększa nasze możliwości produkcyjne, co zostało przez nas ocenione za pośrednictwem kilku naszych wspólnych klientów” - powiedział Ronen Samuel, dyrektor generalny Kornit Digital. „Marki, detaliści, dostawcy i wykonawcy każdej wielkości, dzięki cyfrowej transformacji mogą znacznie się rozwinąć, a dzięki Custom Gateway, Kornit zrewolucjonizuje cyfrową produkcję tekstyliów na żądanie dzięki kompleksowemu rozwiązaniu, które zapewni nam potężną przewagę konkurencyjną na rynku" – dodaje.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty