Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Kornit przejmuje Custom Gateaway

Uzupełniając platformę Konnect firmy Kornit,  oprogramowanie Custom Gateway zapewnia lepszą kontrolę procesów drukowania, oferując cenne informacje dla usprawnienia produkcji.

Firma Kornit Digital, specjalizująca się w technologii druku cyfrowego na tekstyliach, przejęła producenta rozwiązań w zakresie oprogramowania do zarządzania przepływem pracy Custom Gateway. Tym samym producent poszerzył swoje portfolio o oparte na chmurze, kompleksowe oprogramowanie do zarządzania drukiem na odzieży oraz produkcją dekoracji wnętrz. Bogata w funkcje i oparta na chmurze platforma Custom Gateway jest odpowiednia zarówno dla modeli biznesowych B2B, jak i B2C, i obsługuje wszystkie etapy produkcji na żądanie, umożliwiając pozyskiwanie, tworzenie, zarządzanie treścią i wyświetlanie treści w interfejsie użytkownika.

 „Przejęcie Custom Gateway i ich rozwiązań zwiększa nasze możliwości produkcyjne, co zostało przez nas ocenione za pośrednictwem kilku naszych wspólnych klientów” - powiedział Ronen Samuel, dyrektor generalny Kornit Digital. „Marki, detaliści, dostawcy i wykonawcy każdej wielkości, dzięki cyfrowej transformacji mogą znacznie się rozwinąć, a dzięki Custom Gateway, Kornit zrewolucjonizuje cyfrową produkcję tekstyliów na żądanie dzięki kompleksowemu rozwiązaniu, które zapewni nam potężną przewagę konkurencyjną na rynku" – dodaje.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty