Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Grafotronic wzmacnia sprzedaż. Nowa osoba w europejskim zespole

Patrick Brouns
© Grafotronic

Grafotronic, jeden z wiodących dostawców urządzeń do cyfrowego wykańczania, ogłosił pierwszą kluczową zmianę personalną w firmie w nowym roku. Do europejskiego zespołu sprzedaży firmy dołączyć Patrick Brouns.

 

Nowy członek europejskiego zespołu sprzedażowego wnosi ponad 20 lat doświadczenia w branży poligraficznej, a ostatnich 7 lat kierował zespołem projektującym i sprzedającym rozwiązania do cyfrowego druku i wykańczania na zamówienie. Mattias Malmqvist, wiceprezes Grafotronic, powiedział: "Stale wzmacniamy naszą europejską organizację sprzedaży, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że mamy Patricka na pokładzie i jestem pewien, że będzie on wielkim atutem zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Wcześniej Patrick Brouns pracował dla firmy Xeikon.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty