Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Grafotronic wzmacnia sprzedaż. Nowa osoba w europejskim zespole

Patrick Brouns
© Grafotronic

Grafotronic, jeden z wiodących dostawców urządzeń do cyfrowego wykańczania, ogłosił pierwszą kluczową zmianę personalną w firmie w nowym roku. Do europejskiego zespołu sprzedaży firmy dołączyć Patrick Brouns.

 

Nowy członek europejskiego zespołu sprzedażowego wnosi ponad 20 lat doświadczenia w branży poligraficznej, a ostatnich 7 lat kierował zespołem projektującym i sprzedającym rozwiązania do cyfrowego druku i wykańczania na zamówienie. Mattias Malmqvist, wiceprezes Grafotronic, powiedział: "Stale wzmacniamy naszą europejską organizację sprzedaży, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że mamy Patricka na pokładzie i jestem pewien, że będzie on wielkim atutem zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Wcześniej Patrick Brouns pracował dla firmy Xeikon.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty