Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Plastgrommet na Fespa. Automatyzacja procesów

© Plastgrommet

Firma Plastgrommet zaprezentowała na targach Fespa Global Print Expo w Monachium trzy nowe maszyny, które optymalizują i automatyzują różne czasochłonne zadania finishingu. Wszystkie trzy nowe maszyny są już dostępne na rynku. Jedna z nich została sprzedana podczas Fespa brytyjskiej firmie Pureprint Imprint.

 

Roll2Roll Welding to system, który przystosowany jest do zgrzewania obu stron rolek za jednym pprzebiegiem, podczas gdy Roll2Roll Eyeleting Pro oferuje automatyczne ustawianie oczek po obu stronach rolki za pomocą zmotoryzowanego noża do cięcia banerów na określoną długość. Z kolei TrackXpress to automatyczna maszyna oczkująca, która porusza się za pomocą systemu szyn przymocowanych do stołu wykończeniowego. Na targach Fespa Plastgrommet przedstawił również kompleksowy system All In One, który oferuje jednocześnie zgrzewanie, oczkowanie i cięcie wzdłużne. Zestaw może zakończyć pracę z 50-metrową rolką w mniej niż osiem minut. Ponadto, na stoisku Plastgrommet znajdowały się również rozwiązanie The Finishing Station, mała stacja robocza wspomagana przez operatora, która integruje zgrzewanie i oczkowanie w jednym przejściu, oraz podnośniki rolek nośników, dostępne w opcjach elektrycznych i hydraulicznych.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty