Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Wspólny przełom Asahi i Esko

Rozwiązanie od Asahi i Esko ma umożliwić klientom większą konkurencyjność, jednocześnie zapewniając większą elastyczność w wykonywaniu zleceń.

Asahi Photoproducts, producent fleksograficznych płyt fotopolimerowych oraz Esko, dostawca zintegrowanych rozwiązań sprzętowych i programowych dla sektora opakowań, etykiet i LFP, rozpoczęli współpracę mającą na celu opracowanie innowacyjnego i zautomatyzowanego rozwiązania do produkcji płyt fleksograficznych. Współpraca pozwoli obu firmom połączyć kluczowe technologie sprzętowe i programowe, aby zapewnić wysoce wydajne i zrównoważone rozwiązanie w zakresie form drukowych.

„Ta przełomowa innowacja będzie się różnić od innych rozwiązań na rynku. Będzie to nie tylko połączenie dostępnych procesów wytwarzania płyt drukowych inline, ale tez holistyczne podejście do łączenia najnowszych technologii na różnych etapach prepressu, wykorzystujące inteligentne centrum automatyzacji jako podstawę i serce rozwiązania” - skomentował Dieter Niederstadt, dyrektor ds. marketingu technicznego w Asahi.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty