Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wspomnienie o Tadeuszu Chęsym

Z przykrością i wielkim smutkiem informujemy o śmieci Tadeusza Chęsy, wieloletniego założyciela i właściciela drukarni Pozkal.

Drukarnia Pozkal jest jedną z największych i najbardziej znanych polskich drukarń dziełowych w Polsce. Pierwsze czasopismo, które napisało 25 lat temu artykuł o drukarni to była redakcja PRINT&PUBLISHING. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania jej właściciela, Pana Tadeusza Chęsy, który był zasłużony nie tylko dla polskiej poligrafii, ale także udzielał się w lokalnej kulturze, sztuce, edukacji i organizacjach charytatywnych, za co został wyróżniony dołączeniem do grona Honorowych Obywateli Miasta Inowrocławia. Tadeusz Chęsy piastował również stanowisko Prezesa Sekcji Poligrafów SIMP, Prezesa w Towarzystwie Miłośników Miasta Inowrocławia i był współzałożycielem Stowarzyszenia Księcia Kazimierza Kujawskiego.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy wyrazy żalu i współczucia.

Zespół PRINT&PUBLISHING

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty