Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Paper One Show 2022

Targi Paper One Show odbędą się w Dubaju 7-9 marca 2022 roku.

© Al Furat

W dniach 7-9 marca 2022 w w Expo Center Sharjah w Dubaju odbędzie się Paper One Show, pierwsze międzynarodowe targi papieru w regionie MENA. Wydarzenie ma być okazją do spotkania przedstawicieli rynku z Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Europy, w tym dostawców z różnych dziedzin przemysłu papierniczego. Swoją obecność na targach potwierdziło już ponad 100 wystawców, w tym wiodące firmy z branży z 21 krajów. Wydarzenie, które odbędzie się w tym roku po raz siódmy, zgromadzi ponad 5000 odwiedzających z 53 krajów. Na targach prezentowane będą najnowsze produkty, technologie i usługi branży, a program uzupełnią konferencje prowadzone przez ekspertów. Paper One Show 2022 zapewnia wyjątkowe możliwości biznesowe dla wszystkich przedstawicieli branży, którzy chcą rozwijać swoje firmy. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.paperoneshow.net.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty