Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Kolejne firmy podejmują decyzje

Po raz pierwszy firma Obility będzie prezentować swoje rozwiązania na targach drupa na własnym stoisku.

Firma Obility, dostawca oprogramowania do druku, potwierdza swój udział w targach drupa, odbywających się w kwietniu 2021 roku. Producent spodziewa się intensywnych dyskusji technicznych z klientami i zainteresowanymi stronami na temat digitalizacji i automatyzacji produkcji poligraficznej. Tym bardziej, że po raz pierwszy będzie on prezentował swoje rozwiązania na własnym stoisku.

Jednocześnie z obecności na targach zrezygnowała firma Screen Graphic Solutions. Według przedstawicieli producenta, decyzja została podjęta w związku z możliwością organizacji wydarzeń wirtualnych, które pozwalają na zachowanie maksymalnych środków ostrożności.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty