Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Kolejne firmy podejmują decyzje

Po raz pierwszy firma Obility będzie prezentować swoje rozwiązania na targach drupa na własnym stoisku.

Firma Obility, dostawca oprogramowania do druku, potwierdza swój udział w targach drupa, odbywających się w kwietniu 2021 roku. Producent spodziewa się intensywnych dyskusji technicznych z klientami i zainteresowanymi stronami na temat digitalizacji i automatyzacji produkcji poligraficznej. Tym bardziej, że po raz pierwszy będzie on prezentował swoje rozwiązania na własnym stoisku.

Jednocześnie z obecności na targach zrezygnowała firma Screen Graphic Solutions. Według przedstawicieli producenta, decyzja została podjęta w związku z możliwością organizacji wydarzeń wirtualnych, które pozwalają na zachowanie maksymalnych środków ostrożności.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty