Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Sprzedaż EPS

Nowy właściciel firmy EPS, STG, jest wiodącą firmą private equity, która koncentruje się na inwestowaniu w oprogramowanie, analizę danych oraz usługi technologiczne oparte na oprogramowaniu i będzie wspierać firmę EPS w dostarczaniu lepszej wartości klientom z branży opakowań i druku oraz w przyspieszaniu globalnego rozwoju.

© eProductivitySoftware

EFI sfinalizował sprzedaż firmy eProductivity Software (EPS), zajmującej się produkcją oprogramowania workflow i MIS dla branży druku i opakowań, podmiotowi powiązanemu z Symphony Technology Group (STG). W ten sposób firma stała się niezależną jednostką biznesową. Sprzedaż jest elementem nowej strategii firmy. Dzięki tej zmianie EFI może przyspieszyć inwestycje w jednostki biznesowe Inkjet i Fiery, aby wykorzystać możliwości rozwoju w istniejących segmentach, a także rozszerzyć działalność na rynki, które rozpoczynają transformację w kierunku technologii cyfrowej. W następstwie firma będzie inwestować w badania i rozwój, aby wzmocnić swoją pozycję na głównych rynkach i jednocześnie wejść w nowe kategorie - w tym rozwój technologii dla nowych zastosowań w branży tekstylnej i opakowaniowej.Przyszłość druku to technologie cyfrowe. Zmiana ta wzmacnia pozycję EFI jako lidera technologicznego i przyspiesza wzrost innowacyjności jako dostawcy maszyn cyfrowych dla rynków opakowań i tektury falistej, grafiki reklamowej, tekstyliów oraz materiałów budowlanych/dekoracji. Wyznacza to nowy etap, w którym nasi klienci będą mogli nadal produkować więcej w krótszym czasie, przy mniejszym nakładzie pracy, w wyższej jakości i przy zmniejszonym wpływie na środowisko, a także pozwoli nam napędzić nasz poziom wiedzy i doświadczenia w zakresie druku atramentowego do obiecujących nowych zastosowań” - podkreśla Scott Schinlever, dyrektor operacyjny i dyrektor generalny EFI Inkjet.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty