Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Global Label Awards. Finaliści ogłoszeni

© Label Awards

Komisja konkursowa ogłosiła listę finalistów nominowanych do nagród Global Label Awards 2023. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas tegorocznej gali pierwszego wieczoru targów Labelexpo Europe 2023.

 

Wyróżnienia przyznawane są w pięciu kategoriach: Rising Star, Team, New Innovation, Sustainability oraz Converter of the Year. W skład jury wchodzą Philippe Voet, prezes FINAT, Tim McDonough, prezes TLMI, Chelsea McDougall, redaktor Labels & Labeling, Greg Hrinya, redaktor Label & Narrow Web i Jean Poncet, redaktor Etiq & Pack.


Rising Star

W pierwszej kategorii, Rising Star, nominowani powinni mieć udokumentowane osiągnięcia, które odzwierciedlają trwający, wyjątkowy i rosnący wkład w branżę etykietowania oraz wyraźny potencjał przyszłych szczebli rozwoju i odpowiedzialności. Nominowani zostali Tommy Schouten z firmy Geostick oraz bracia Harry i Tom Baker z firmy Baker Labels.


New Innovation

W kategorii New Innovation przyznawane są dwie nagrody dla firm różnej wielkości. Nominowani w kategorii powyżej 300 pracowników to Asai Photoproducts, Dow oraz Lintec. W kategorii poniżej 300 pracowników nominację otrzymały firmy Cartes, GEW oraz Rotometal.


Sustainability

W kategorii Sustainability nominacje przypadły Fedrigoni Self-Adhesives, Lintec and UPM Raflatac. Zwycięska firma powinna zademonstrować postęp w kierunku zrównoważonej przyszłości dla globalnego przemysłu etykiet.


Converter of the Year

Nominowani do nagrody Converter of the Year to Baker Label z siedzibą w Wielkiej Brytanii, Honsen Pte z siedzibą w Singapurze oraz Pilot Italia z siedzibą we Włoszech. Zwycięzca powinien wykazywać się zaangażowaniem w tworzenie zróżnicowanego i inkluzywnego środowiska pracy, programami rozwojowymi dla pracowników, wkładem w inicjatywy społeczne, programami zrównoważonego rozwoju w firmie oraz wprowadzaniem innowacyjnych produktów lub programów dla odbiorców końcowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty