Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Niezawodny i szybki druk. Nowości w portfolio Canon

© Canon

Firma Canon ogłosiła poszerzenie swojego portfolio o nowe modele urządzeń atramentowych. Pierwszym z nich jest Canon LabelStream LS2000, maszyna przeznaczona do drukowania etykiet na skalę przemysłową o wydajności 40 metrów na minutę. Druga nowość to z kolei rozszerzenie serii arkuszowych urządzeń atramentowych B3 o model varioPrint iX1700, pozwalający na druk z prędkością do 170 obrazów A4 na minutę.

 

LabelStream LS2000 jest idealnym rozwiązaniem dla producentów poszukujących niezawodnej i wydajnej maszyny cyfrowej, która odpowie na ich potrzeby w zakresie szybkiego druku krótszych serii etykiet samoprzylepnych stosowanych w branży spożywczej, higienicznej, czy AGD. LabelStream LS2000 jest pierwszą maszyną Canon, która drukuje w kolorze białym i CMYK na różnych podłożach samoprzylepnych, w tym na papierze i folii z wykorzystaniem atramentów wodnych. Urządzenie wyposażone jest w nową głowicę drukującą o rozdzielczości 2400 x 1200 dpi z mechanizmem cyrkulacji atramentu, który utrzymuje jego precyzyjny przepływ do dysz. VarioPrint iX1700 również posiada tą innowacyjną głowicę drukującą. W varioPrint iX1700 zastosowano również zupełnie nowy mechanizm korekcji, który bez zwalniania pracy poprawia ewentualne niedoskonałości ułożenia arkusza, by zapewnić najwyższą jakość obrazu i rejestrację wydruku. Ponadto, urządzenie nakłada atrament na medium zaraz po procesie nałożenia płynu kondycjonującego, który pozwala zakotwiczyć pigment w materiale, co tworzy bardzo cienką warstwę. Ta arkuszowa maszyna umożliwia produkcję materiałów drukarskich takich jak materiały marketingowe, książki i różnorodne formy stosowane w komunikacji biznesowej.

 

Opis osoby

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty