Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Złoto i srebro dla ZenCode

Farby ZenCode CG i CS spełniły wymagania Cradle to Cradle Products Innovation Institute Material Health odpowiednio otrzymując ocenę Gold i Silver.

© Flint Group

Firma Flint Group Packaging Inks, będąca dostawcą atramentów i powłok dla przemysłu opakowaniowego, otrzymała ocenę Gold dla serii atramentów ZenCode CG i Silver dla ZenCode CS w ramach standardu certyfikacji produktów Cradle to Cradle. Portolio ZenCode jest częścią niedawno wprowadzonej gamy farb i powłok na bazie rozpuszczalników o nazwie OneCode. Farby ZenCode zostały zaprojektowane z myślą o ochronie środowiska i promowaniu rozwijającej się gospodarki obiegowej w produkcji opakowań elastycznych i dostępne zarówno dla druku fleksograficznego, jak i wklęsłego. Oprócz certyfikatu Cradle to Cradle Material Health, farby ZenCode uzyskały także certyfikat i Cadel Deinking.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty