Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Złoto i srebro dla ZenCode

Farby ZenCode CG i CS spełniły wymagania Cradle to Cradle Products Innovation Institute Material Health odpowiednio otrzymując ocenę Gold i Silver.

© Flint Group

Firma Flint Group Packaging Inks, będąca dostawcą atramentów i powłok dla przemysłu opakowaniowego, otrzymała ocenę Gold dla serii atramentów ZenCode CG i Silver dla ZenCode CS w ramach standardu certyfikacji produktów Cradle to Cradle. Portolio ZenCode jest częścią niedawno wprowadzonej gamy farb i powłok na bazie rozpuszczalników o nazwie OneCode. Farby ZenCode zostały zaprojektowane z myślą o ochronie środowiska i promowaniu rozwijającej się gospodarki obiegowej w produkcji opakowań elastycznych i dostępne zarówno dla druku fleksograficznego, jak i wklęsłego. Oprócz certyfikatu Cradle to Cradle Material Health, farby ZenCode uzyskały także certyfikat i Cadel Deinking.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty