Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zmiana w ostatniej chwili

W zeszłorocznej edycji DS Printech China wzięło udział 200 wystawców i 8853 zwiedzających, z kolei uczestników online było ponad 130 000. Targi zrzeszają w sobie dwa wydarzenia: CSGIA i Textile Digital Printing China. Współorganizatorami wydarzenia jest Messe Frankfurt, China Screen Printing & Graphic Imaging Association (CSGIA) oraz Guangzhou Teyin Exhibition Service.

© DS Printech China

Organizatorzy DS Printech China zapowiedzieli nową datę wydarzenia. Targi druku cyfrowego i sitodruku, które pierwotnie miały się odbyć pod koniec września, odbędą się w dniach 7-9 stycznia 2022 roku w Shanghai New International Expo Centre. Jak podkreślają organizatorzy, zmiana terminu ma na celu zapewnienie uczestnikom większej pewności co do możliwości podróżowania w związku z pandemicznymi restrykcjami.
„W tym miesiącu nadal istnieje możliwość zakłóceń, jeśli chodzi o podróżowanie do Szanghaju. Mając to na uwadze i chcąc zapewnić, że stosujemy się do rządowych wytycznych, zdecydowaliśmy, że targi odbędą się w styczniu przyszłego roku. Po sukcesie pierwszej edycji targów w zeszłym roku, które miały miejsce w Shenzhen, z niecierpliwością czekamy więc na powitanie branży na targach w styczniu 2022 roku, aby pozytywnie rozpocząć nowy rok” - dodaje Wendy Wen, dyrektor zarządzający w Messe Frankfurt.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty