Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wygodniej i wydajniej

Najnowsza generacja ploterów TrueVIS obejmuje modele VG3-640/540 i SG3-540/300.

© Roland DG

Firma Roland DG zaprezentowała trzecią generację ploterów drukująco-tnących z serii TrueVIS, w tym model VG3-640/540 i SG3-540/300. Maszyny przeznaczone są do wielu zastosowań, od oznakowań i banerów, po grafikę pojazdową, naklejki i etykiety. Zostały zaprojektowane z myślą o wygodniejszej obsłudze. Nowe funkcje obejmują nowy, przyjazny dla użytkownika interfejs z 7-calowym ekranem dotykowym LCD, automatyczne podawanie nośnika i regulacje odstępu w celu zmniejszenia liczby zadań użytkownika, a także łatwiejszą konfigurację nośnika dzięki uchwytom nośnika obsługiwanym za jednym dotknięciem przycisku. Dzięki funkcji automatycznej konfiguracji wszystkie urządzenia TrueVIS 3 są standardowo wyposażone w nawijarkę wydruków. Co więcej, oznaczony kolorami pulpit nawigacyjny w połączeniu z aplikacją Roland DG Connect zapewnia natychmiastowe informacje na temat ogólnych statystyk i efektywne zarządzanie oraz śledzenie kosztów. Urządzenia oferują również funkcję dopasowywania i zmiany kolorów obsługiwaną przez najnowszą wersję VersaWorks, która umożliwia użytkownikom wybór jakości druku, ustawienia korekcji kolorów i łączenie próbek wyjściowych z różnymi ustawieniami wyjściowymi w celu ustalenia ostatecznej kombinacji ustawień. Model VG3-640/540 obsługuje nowy, ośmiokolorowy zestaw atramentów, co według producenta zapewnia wyjątkowe dopasowanie kolorów i wyrazistość wizualną. Ponadto maszyna oferuje żywe i bogate kolory, płynne przejście tonalne, neutralne odcienie szarości i naturalne odcienie skóry. Model SG3-540/300 jest dostępny z atramentami w kolorach CMYK.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty