Kalendarium

25-27.04.2023 · LogiMat, Stuttgart

04-10.05.2023 · InterPack, Düsseldorf

23-26.05.2023 · Fespa, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

11-14.09.2023 · Labelexpo, Bruksela

Targi Paperworld odwołane

Targi Paperworld 2021 i 2022 zostały odwołane z powodu pandemii. Nowa data targów edycji 2023 zostanie podana na początku lutego tego roku.

© Messe Frankfurt Exhibition

Z powodu zaostrzenia obostrzeń związanych z pandemią na całym świecie oraz przepisów dotyczących podróży, Messe Frankfurt odwołuje targi Paperworld i Creativeworld zaplanowane na 29 stycznia - 1 lutego 2022 roku. Ma to również wpływ na targi Christmasworld, które miały odbyć się w tym samym czasie. Jeszcze kilka tygodni temu organizatorzy mieli nadzieję, że targi się odbędą. Jednak nowy wariant koronawirusa ostatecznie przesądził o ich odwołaniu. „Ta decyzja nie była dla nas łatwa- mówi Detlef Braun, członek zarządu Messe Frankfurt. Jak podkreślają organizatorzy, obecna sytuacja uniemożliwia przeprowadzenie wydarzenia w 2022 roku. Informacja o nowej dacie targów w roku 2023 zostanie ogłoszona na początku lutego.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty